Menu

Předem aplikované závitové těsnění

Firma Anocote nabízí nereaktivní těsnící systémy, které efektivně vyplní všechny axiální tolerance a zajistí utěsnění při pracovním tlaku a teplotě. Tyto materiály působí většinou na vodní bázi, bez vytvrzování. K dispozici je precote® 4, 5 a 15. Každý z těchto materiálů pak nabízí různé kombinace vlastností.
Obecně jsou tyto materiály šetrné k životnímu prostředí, jelikož jsou vytvořené na vodní bázi s obsahem PTFE, který poskytuje jak těsnící, tak i torzní schopnosti. Poskytují okamžité utěsnění při instalaci na železné i neželezné závitové části a mají široký rozsah provozních teplot – kolem 200 ° C. Tyto typy materiálu umožňují nastavení komponent po instalaci a ve srovnání s konvenčními metodami umožňují i jejich následnou demontáž. Celkově nabízejí při montáži nižší krouticí moment, než je dosažitelný běžnými druhy spojovacího materiálu. Navíc je díky pevné výplni naneseného lepidla dosaženo vysokého povolovacího momentu.
Chápeme, že požadavky zákazníků na závitové jištění někdy vyžadují řešení přímo na míru. V případě dotazů nás můžete kontaktovat emailem a své individuální požadavky probrat s našim odborníkem. Rádi vám pošleme emailem další informace o závitových tmelech, které máme k dispozici, případně můžete zavolat na tel. +420 495 221 331.
Precote je registrovaná obchodní značka firmy omniTECHNIK Mikroverkapselungs GmbH.